zavřít
Urszula Gacek

europoslankyně

Věk:
59
Narození:
17. 3. 1963 , Urmston (Wlk. Brytania)
Znamení:
ryby   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

1 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Urszula Gacek byla zvolena do Evropského parlamentu za Polsko. Členka Skupiny Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů) a Evropských demokratů. - Absolventka Oxfordské univerzity (obor filozofie, politologie a ekonomie). - Finanční analytička (zaměření: ropný trh), ECS Marine, Abingdon, Velká Británie (1985-1989). - Předsedkyně správní rady akciové společnosti Tarnowski Klaster Przemysłowy "Plastikowa Dolina" (1999-2000) - Spolumajitelka společnosti Red Square, Tarnów a Oxford (1989-2004). Redaktorka/autorka odborných publikací z oblasti chemie a energetiky. Koordinátorka dvouletého programu EU "ACENET - Accelerating the Establishment of Clusters and Company Networks" pro společnost Tarnowski Klaster Przemysłowy "Plastikowa Dolina", Tarnów (2002-2003). - Od roku 2006 místopředsedkyně Občanské platformy v regionu Malopolsko. - Senátorka v šestém volebním období Senátu Polské republiky (2005-2007). Členka Zahraničního výboru Senátu a Výboru pro záležitosti Evropské unie Senátu; místopředsedkyně polsko-britské parlamentní skupiny; členka parlamentní skupiny pro energetiku (zastupovala skupinu při zahraničních kontaktech); členka parlamentní delegace Polska v Parlamentním shromáždění Rady Evropy (účastnila se prací Výboru pro hospodářství a rozvoj a Výboru pro dodržování závazků a povinností členskými státy Rady Evropy - tzv. monitorovací výbor). …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Urszula Gacek byla zvolena do Evropského parlamentu za Polsko.
Členka Skupiny Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů) a Evropských demokratů.

- Absolventka Oxfordské univerzity (obor filozofie, politologie a ekonomie).
- Finanční analytička (zaměření: ropný trh), ECS Marine, Abingdon, Velká Británie (1985-1989).
- Předsedkyně správní rady akciové společnosti Tarnowski Klaster Przemysłowy "Plastikowa Dolina" (1999-2000)
- Spolumajitelka společnosti Red Square, Tarnów a Oxford (1989-2004). Redaktorka/autorka odborných publikací z oblasti chemie a energetiky. Koordinátorka dvouletého programu EU "ACENET - Accelerating the Establishment of Clusters and Company Networks" pro společnost Tarnowski Klaster Przemysłowy "Plastikowa Dolina", Tarnów (2002-2003).
- Od roku 2006 místopředsedkyně Občanské platformy v regionu Malopolsko.
- Senátorka v šestém volebním období Senátu Polské republiky (2005-2007). Členka Zahraničního výboru Senátu a Výboru pro záležitosti Evropské unie Senátu; místopředsedkyně polsko-britské parlamentní skupiny; členka parlamentní skupiny pro energetiku (zastupovala skupinu při zahraničních kontaktech); členka parlamentní delegace Polska v Parlamentním shromáždění Rady Evropy (účastnila se prací Výboru pro hospodářství a rozvoj a Výboru pro dodržování závazků a povinností členskými státy Rady Evropy - tzv. monitorovací výbor).

Hledáte také jako: Urszula Gaceková
Rychlá navigace:novinky |diskuse