zavřít
Robert Sturdy

bývalý europoslanec

Věk:
78
Narození:
22. 6. 1944 , Wetherby, West Yorkshire
Znamení:
rak   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

3 se líbí, 1 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Robert Sturdy byl zvolen do Evropského parlamentu za Spojené království. Člen předsednictva Skupiny Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů) a Evropských demokratů. - Vzdělání získal na VŠ v Ashville, Harrogate. Vzdělání v oboru účetnictví. Vybudoval prosperující podnikání v oblasti zemědělství v západním Yorkshiru. - Zastával několik funkcí a post předsedy v Národní unii zemědělců. - Poslanec Evropského parlamentu (od roku 1994). Funkce v britské delegaci konzervativců při Evropském parlamentu: místopředseda, člen předsednictva a mluvčí pro oblast zemědělství (od roku 1999). - Člen RSPB, Globe, meziskupiny pro blaho zvířat, meziskupiny pro ligu rugby a správce meziskupiny pro využití půdy a potravinovou politiku. Místopředseda asociace včelařů Cambridgeshire Beekeepers Association. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Robert Sturdy byl zvolen do Evropského parlamentu za Spojené království.
Člen předsednictva Skupiny Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů) a Evropských demokratů.

- Vzdělání získal na VŠ v Ashville, Harrogate. Vzdělání v oboru účetnictví. Vybudoval prosperující podnikání v oblasti zemědělství v západním Yorkshiru.
- Zastával několik funkcí a post předsedy v Národní unii zemědělců.
- Poslanec Evropského parlamentu (od roku 1994). Funkce v britské delegaci konzervativců při Evropském parlamentu: místopředseda, člen předsednictva a mluvčí pro oblast zemědělství (od roku 1999).
- Člen RSPB, Globe, meziskupiny pro blaho zvířat, meziskupiny pro ligu rugby a správce meziskupiny pro využití půdy a potravinovou politiku. Místopředseda asociace včelařů Cambridgeshire Beekeepers Association.

Události – Robert Sturdy

| celý kalendář
  • 79. narozeniny