zavřít
Pier Antonio Panzeri

europoslanec

Věk:
65
Narození:
6. 6. 1955 , Riviera D'Adda
Znamení:
blíženci   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

0 se líbí, 1 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Pier Antonio Panzeri byl zvolen do Evropského parlamentu za Itálii. Člen Skupiny sociálních demokratů v Evropském parlamentu. - Generální tajemník Městského odborového svazu pracujících v Miláně (1995-2003). - Odpovědný za politiky pro Evropu (2003-2004). V současné době je členem celostátního vedení Levicových demokratů. - Navrhl a realizoval humanitární akci v amazonském Belemu. Podporoval a organizoval benefiční akce na podporu civilních obětí války v bývalé Jugoslávii. Účastnil se zasedání generálního shromáždění OSN ve funkci pozorovatele se zaměřením na izraelsko-palestinské problémy. Spolupráce se správními úřady Milána, Barcelony, Frankfurtu v rámci mezinárodního projektu, který srovnával různé zkušenosti s ohledem na hospodářský rozvoj, přistěhovalectví a sociální systémy a měl za úkol vypracovat společný evropský model pro zásadní otázky naší doby (1996-2003). - Autor následujících děl: Le Tre Europe dei Diritti - per una corresponsabile integrazione europea, Il lavoratore fuori garanzia, La democrazia economica. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Pier Antonio Panzeri byl zvolen do Evropského parlamentu za Itálii.
Člen Skupiny sociálních demokratů v Evropském parlamentu.

- Generální tajemník Městského odborového svazu pracujících v Miláně (1995-2003).
- Odpovědný za politiky pro Evropu (2003-2004). V současné době je členem celostátního vedení Levicových demokratů.
- Navrhl a realizoval humanitární akci v amazonském Belemu. Podporoval a organizoval benefiční akce na podporu civilních obětí války v bývalé Jugoslávii. Účastnil se zasedání generálního shromáždění OSN ve funkci pozorovatele se zaměřením na izraelsko-palestinské problémy. Spolupráce se správními úřady Milána, Barcelony, Frankfurtu v rámci mezinárodního projektu, který srovnával různé zkušenosti s ohledem na hospodářský rozvoj, přistěhovalectví a sociální systémy a měl za úkol vypracovat společný evropský model pro zásadní otázky naší doby (1996-2003).
- Autor následujících děl: Le Tre Europe dei Diritti - per una corresponsabile integrazione europea, Il lavoratore fuori garanzia, La democrazia economica.