zavřít
Marianne Thyssen

europoslankyně

Věk:
64
Narození:
24. 7. 1956 , Sint-Gillis-Waas, Belgie
Znamení:
lev   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

0 se líbí, 1 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Marianne Thyssen byla zvolena do Evropského parlamentu za Belgii. Místopředsedkyně Skupiny Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů) a Evropských demokratů. - Titul v oboru práva (Katolická univerzita v Lovani (KUL)) (1979). - Asistentka na právnické fakultě Katolické univerzity v Lovani. Právní asistentka na úřadě státního tajemníka pro zdravotnictví. - Postupně právní poradkyně, vedoucí výzkumného oddělení a výkonná generální tajemnice UNIZO (organizace pro osoby samostatně výdělečně činné a pro malé a střední podniky). - Poslankyně Evropského parlamentu (od roku 1991). Členka předsednictva Evropské lidové strany. Místopředsedkyně pracovní skupiny pro malé a střední podniky skupiny EPP-ED. - První místostarostka města Oud-Hevrelee. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Marianne Thyssen byla zvolena do Evropského parlamentu za Belgii.
Místopředsedkyně Skupiny Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů) a Evropských demokratů.

- Titul v oboru práva (Katolická univerzita v Lovani (KUL)) (1979).
- Asistentka na právnické fakultě Katolické univerzity v Lovani. Právní asistentka na úřadě státního tajemníka pro zdravotnictví.
- Postupně právní poradkyně, vedoucí výzkumného oddělení a výkonná generální tajemnice UNIZO (organizace pro osoby samostatně výdělečně činné a pro malé a střední podniky).
- Poslankyně Evropského parlamentu (od roku 1991). Členka předsednictva Evropské lidové strany. Místopředsedkyně pracovní skupiny pro malé a střední podniky skupiny EPP-ED.
- První místostarostka města Oud-Hevrelee.

Hledáte také jako: Marianne Thyssenová
Rychlá navigace:novinky |diskuse