zavřít
María Irigoyen Pérez

europoslankyně

Věk:
69
Narození:
1. 10. 1952 , Soria, Španělsko
Znamení:
váhy   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

0 se líbí, 1 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

María Irigoyen Pérez byla zvolena do Evropského parlamentu za Španělsko. Členka Skupiny progresivní aliance socialistů a demokratů v Evropském parlamentu. Diplom v oboru politických věd a sociologie se zaměřením na mezinárodní studia (Universidad Complutense, Madrid). Postgraduální studium v oboru politické sociologie a politických a sociálních věd (Evropský univerzitní institut, Florencie). Diplom v rámci programu pro vedoucí pracovníky v oblasti řízení veřejné správy (IESE Business School). Studium žurnalistiky. Odbornice na mezinárodní vztahy. Vstup do PSOE (1986). Dokumentaristka v nadaci Pabla Iglesiase. Později pracovala na sekretariátu pro vzdělávání federálního výkonného výboru PSOE. Koordinátorka sekretariátu pro mezinárodní politiku. Zástupkyně PSOE na schůzích výboru Socialistické internacionály pro Afriku a Střední východ. Poradkyně socialistické skupiny na městském zastupitelstvu v Madridu. Poradkyně kabinetu státního tajemníka pro zahraniční věci (duben 2004). Poradkyně na generálním sekretariátu předsednictva vlády (od dubna 2008). …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

María Irigoyen Pérez byla zvolena do Evropského parlamentu za Španělsko.
Členka Skupiny progresivní aliance socialistů a demokratů v Evropském parlamentu.

Diplom v oboru politických věd a sociologie se zaměřením na mezinárodní studia (Universidad Complutense, Madrid). Postgraduální studium v oboru politické sociologie a politických a sociálních věd (Evropský univerzitní institut, Florencie). Diplom v rámci programu pro vedoucí pracovníky v oblasti řízení veřejné správy (IESE Business School). Studium žurnalistiky.

Odbornice na mezinárodní vztahy. Vstup do PSOE (1986). Dokumentaristka v nadaci Pabla Iglesiase. Později pracovala na sekretariátu pro vzdělávání federálního výkonného výboru PSOE. Koordinátorka sekretariátu pro mezinárodní politiku.

Zástupkyně PSOE na schůzích výboru Socialistické internacionály pro Afriku a Střední východ.

Poradkyně socialistické skupiny na městském zastupitelstvu v Madridu.

Poradkyně kabinetu státního tajemníka pro zahraniční věci (duben 2004). Poradkyně na generálním sekretariátu předsednictva vlády (od dubna 2008).