zavřít
Lubomír Suk

poslanec

Věk:
59
Narození:
6. 9. 1960 ,přidej místo narození
Znamení:
panna   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

0 se líbí, 2 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Lubomír Suk Volební kraj: Karlovarský Klub: ODS Poslanecká sněmovna (2002 - 2006), ( od 2006) Narozen v Plané u Mariánských Lázní, v současnosti žije v Chodově absolvoval učební obor elektromechanik sdělovacích a zabezpečovacích zařízení. V devadesátých letech vystudoval dálkově střední školu. pracoval na povrchovém hnědouhelném dole jako mechanik zabezpečovacího zařízení. Po roce 1989 byl zaměstnán jako obchodní zástupce soukromé firmy v Karlových Varech. pomáhal zakládat místní ODS a ihned v ní začal vykonávat postupně řadu funkcí , v současné době je místopředsedou Oblastního sdružení ODS Sokolov a předsedou ODS v Chodově ve volbách v roce 1990 byl zvolen do zastupitelstva ve městě Chodov. Nyní je členem krajského vedení v Karlovarském kraji. V roce 2002 se stal poslancem. je ženatý a má dvě dcery a syna …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Lubomír Suk
Volební kraj: Karlovarský
Klub: ODS
Poslanecká sněmovna (2002 - 2006), ( od 2006)

Narozen v Plané u Mariánských Lázní, v současnosti žije v Chodově
absolvoval učební obor elektromechanik sdělovacích a zabezpečovacích zařízení. V devadesátých letech vystudoval dálkově střední školu.
pracoval na povrchovém hnědouhelném dole jako mechanik zabezpečovacího zařízení. Po roce 1989 byl zaměstnán jako obchodní zástupce soukromé firmy v Karlových Varech.
pomáhal zakládat místní ODS a ihned v ní začal vykonávat postupně řadu funkcí , v současné době je místopředsedou Oblastního sdružení ODS Sokolov a předsedou ODS v Chodově
ve volbách v roce 1990 byl zvolen do zastupitelstva ve městě Chodov. Nyní je členem krajského vedení v Karlovarském kraji. V roce 2002 se stal poslancem.
je ženatý a má dvě dcery a syna