zavřít
Libuše Šmuclerová

generální ředitelka ringier

Věk:
57
Narození:
11. 1. 1963 ,přidej místo narození
Znamení:
kozoroh   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

33 se líbí, 118 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

PhDr. Libuše Šmuclerová je další z řady nejvlivnějších lidí českého showbyznysu. Je v současné době generální ředitelkou Ringier ČR. Libuše Šmuclerová vystudovala Fakultu žurnalistiky Univerzity Karlovy v Praze. Studia ukončila v roce 1986 a nastoupila do Československé televize. Libuše Šmuclerová patří mezi dvacítku nejvýznamnějších českých manažerek. Do tištěných médií nastoupila po působení v televizním prostředí. Měla podíl na vzniku Studia Kontakt v ČT a v roce 1993 přešla do TV Nova. Zde pracovala do roku 2004 mj. jako programová ředitelka, výkonná ředitelka a jednatelka společnosti CET 21. Po odchodu z televize NOVA působila Libuše Šmuclerová jako výkonná ředitelka soukromé kliniky estetické medicíny, kterou založila se svým manželem Romanem Šmuclerem. V současnosti řídí Libuše Šmuclerová českou pobočku švýcarského koncernu Ringier. Tato společnost vydává nejprodávanější deník u nás – Blesk, deníky Aha! A Sport a celou řadu titulů např. Reflex, Blesk pro ženy a ABC. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

PhDr. Libuše Šmuclerová je další z řady nejvlivnějších lidí českého showbyznysu. Je v současné době generální ředitelkou Ringier ČR.

Libuše Šmuclerová vystudovala Fakultu žurnalistiky Univerzity Karlovy v Praze. Studia ukončila v roce 1986 a nastoupila do Československé televize.

Libuše Šmuclerová patří mezi dvacítku nejvýznamnějších českých manažerek. Do tištěných médií nastoupila po působení v televizním prostředí. Měla podíl na vzniku Studia Kontakt v ČT a v roce 1993 přešla do TV Nova. Zde pracovala do roku 2004 mj. jako programová ředitelka, výkonná ředitelka a jednatelka společnosti CET 21.

Po odchodu z televize NOVA působila Libuše Šmuclerová jako výkonná ředitelka soukromé kliniky estetické medicíny, kterou založila se svým manželem Romanem Šmuclerem.

V současnosti řídí Libuše Šmuclerová českou pobočku švýcarského koncernu Ringier. Tato společnost vydává nejprodávanější deník u nás – Blesk, deníky Aha! A Sport a celou řadu titulů např. Reflex, Blesk pro ženy a ABC.

Libuše Šmuclerová v našich článcích

Hledáte také jako: Libuše Šmucler
Rychlá navigace:novinky |diskuse