zavřít
Kurt Lechner

europoslanec

Věk:
78
Narození:
26. 10. 1942 , Kaiserslautern, Německo
Znamení:
štír   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

0 se líbí, 1 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Kurt Lechner byl zvolen do Evropského parlamentu za Spolkovou republiku Německo. Člen Skupiny Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů) a Evropských demokratů. - Kaiserslautern - vojenská služba u výsadkářů a parašutistů. Nadporučík v záloze. Studium práv, státovědy a ekonomie v Mnichově a Mohuči. První/druhá právnická státní zkouška (1973). Notář v Kaiserslauternu (od roku 1999) ve Waldfischbach-Burgalbenu. - V letech 1971-1979 předseda zemské organizace Mladé unie v Porýní-Falci a člen zemského předsednictva Křesťansko-demokratické unie (CDU) v Porýní-Falci. Člen zemského sněmu v Porýní-Falcku (1976-1979). Předseda okresní organizace CDU Kaiseslautern-město (od roku 1993). Předseda krajské organizace CDU Porýní-Falc (od roku 1993). Předseda kruhu přátel univerzity v Kaiserslauternu (Freundeskreis der Universität Kaiserslautern e.V.). - Poslanec Evropského parlamentu (od roku 1999). …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Kurt Lechner byl zvolen do Evropského parlamentu za Spolkovou republiku Německo.
Člen Skupiny Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů) a Evropských demokratů.

- Kaiserslautern - vojenská služba u výsadkářů a parašutistů. Nadporučík v záloze. Studium práv, státovědy a ekonomie v Mnichově a Mohuči. První/druhá právnická státní zkouška (1973). Notář v Kaiserslauternu (od roku 1999) ve Waldfischbach-Burgalbenu.
- V letech 1971-1979 předseda zemské organizace Mladé unie v Porýní-Falci a člen zemského předsednictva Křesťansko-demokratické unie (CDU) v Porýní-Falci. Člen zemského sněmu v Porýní-Falcku (1976-1979). Předseda okresní organizace CDU Kaiseslautern-město (od roku 1993). Předseda krajské organizace CDU Porýní-Falc (od roku 1993). Předseda kruhu přátel univerzity v Kaiserslauternu (Freundeskreis der Universität Kaiserslautern e.V.).
- Poslanec Evropského parlamentu (od roku 1999).Události – Kurt Lechner

| celý kalendář
  • 78. narozeniny