zavřít
Karl Hans Arnold

předseda představenstva mafra

Narození:
přidej datum narození,přidej místo narození
Znamení:
-
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

1 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Karl Hans Arnold, 46 let, je předsedou představenstva Mafra. Karl Hans Arnold je zkušený zahraniční manažer a novinář. Předsedou představenstva je již více než šest let. V roce 1991 vstoupil K. H. Arnold do skupiny Prisma Presse, kde působil jako vedoucí oddělení mezinárodního časopisu Gruner + Jahr. V roce 1999 se stal šéfredaktorem National Geographic France. V současné době šéfuje K. H. Arnold mediální skupině Mafra, která vydává deníky MF Dnes a Lidové noviny. Provozuje zpravodajské internetové servery. Ovládá hudební televizi Óčko a rádia – Classic FM a Expresradio. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Karl Hans Arnold, 46 let, je předsedou představenstva Mafra.

Karl Hans Arnold je zkušený zahraniční manažer a novinář. Předsedou představenstva je již více než šest let.

V roce 1991 vstoupil K. H. Arnold do skupiny Prisma Presse, kde působil jako vedoucí oddělení mezinárodního časopisu Gruner + Jahr. V roce 1999 se stal šéfredaktorem National Geographic France.

V současné době šéfuje K. H. Arnold mediální skupině Mafra, která vydává deníky MF Dnes a Lidové noviny. Provozuje zpravodajské internetové servery. Ovládá hudební televizi Óčko a rádia – Classic FM a Expresradio.