zavřít
Kamil Kricner

burzovní makléř

Věk:
39
Narození:
1981 , Slaný
Znamení:
-
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

4 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Kamil Kricner je burzovní makléř společnosti Cyrrus. Kamil Kricner vystudoval firemní management pro hotely a cestovní ruch. Přesto již pět let působí jako burzovní makléř. Obchoduje s akciemi ve střední a západní Evropě i v severní Americe. Svoji činnost zaměřuje i na komodity. Rok 2008 je pro něho díky krizi na světových kapitálových trzích nejtěžší. K jeho klientům patří řadoví investoři, lékaři, právníci, podnikatelé a manažeři. Kamil Kricner je svobodný. Rád jezdí na kole a snowboardu, hraje tenis a cestuje. Nejlepší relaxací je pro něho práce na zahradě. Žije v Kralupech nad Vltavou. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Kamil Kricner je burzovní makléř společnosti Cyrrus.

Kamil Kricner vystudoval firemní management pro hotely a cestovní ruch. Přesto již pět let působí jako burzovní makléř. Obchoduje s akciemi ve střední a západní Evropě i v severní Americe. Svoji činnost zaměřuje i na komodity. Rok 2008 je pro něho díky krizi na světových kapitálových trzích nejtěžší. K jeho klientům patří řadoví investoři, lékaři, právníci, podnikatelé a manažeři.

Kamil Kricner je svobodný. Rád jezdí na kole a snowboardu, hraje tenis a cestuje. Nejlepší relaxací je pro něho práce na zahradě. Žije v Kralupech nad Vltavou.

Události – Kamil Kricner

| celý kalendář
  • 40. narozeniny