zavřít
Josef Smýkal

poslanec

Věk:
66
Narození:
7. 11. 1954 , Kroměříž, Československo
Znamení:
štír   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

2 se líbí, 7 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Josef Smýkal Volební kraj: Zlínský Klub: ČSSD Poslanecká sněmovna (2002 - 2006), (2006 - 2010), (od 29. 5. 2010) Jmenuji se Josef Smýkal, je mi 53 let (nar. 7. 11. 1954). Své dětství jsem prožil v obci Žopy, v současné době místní části Holešova, v okrese Kroměříž. Nyní bydlím se svou ženou Irenou v Holešově. Máme dvě dospělé děti Irenu a Romana a vnoučata Leničku, Karolínku a Tomáška. Kromě studií jsem značnou část svého života věnoval práci s mládeží, profesionálně v mládežnické organizaci. Využívání volného času dětí a mládeže, rozvoj jejího ducha a tvořivosti, materiálního zabezpečení, zájmů se stali nejen náplní mé práce, ale i koníčkem. Totéž platí o sportu a kultuře. Nadále je to můj trvalý zájem, zamyšlení jak dál. Co udělat. Co zlepšit, jak materiálně i koncepčně pomoci, aby se dařilo lépe. V dalším pracovním a profesním zařazení jsem prošel řadou organizačních či řídících činností, včetně obchodního ředitele, regionálního ředitele a.s. apod. V současné době se zabývám na základě praktických zkušeností a odborných znalostí ekonomicko organizačním poradenstvím. V největší míře jako likvidátor podniků, společností - jinými slovy - manažer úpadce. Jde především o efektivní a maximální zpeněžení majetku úpadce, dodržování zákonných nařízení v likvidaci. V neposlední řadě také v poradenské činnosti v oblasti marketingu, řízení a chodu firem, průzkumu trhu. I přes značné pracovní vytížení se snažím si najít chvíli pro svou rodinu, vnuka, své přátele. Mám rád kolektiv, zpěv, lidové tradice a hudbu. Relaxací jsou pro mne chvíle na chatě na Rusavě. Z aktivní kopané za holešovský klub mi zůstal jen pasivní zájem o sport. Mám rád lidi, zajímám se o věci veřejné …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Josef Smýkal
Volební kraj: Zlínský
Klub: ČSSD
Poslanecká sněmovna (2002 - 2006), (2006 - 2010), (od 29. 5. 2010)


Jmenuji se Josef Smýkal, je mi 53 let (nar. 7. 11. 1954). Své dětství jsem prožil v obci Žopy, v současné době místní části Holešova, v okrese Kroměříž. Nyní bydlím se svou ženou Irenou v Holešově. Máme dvě dospělé děti Irenu a Romana a vnoučata Leničku, Karolínku a Tomáška.

Kromě studií jsem značnou část svého života věnoval práci s mládeží, profesionálně v mládežnické organizaci. Využívání volného času dětí a mládeže, rozvoj jejího ducha a tvořivosti, materiálního zabezpečení, zájmů se stali nejen náplní mé práce, ale i koníčkem. Totéž platí o sportu a kultuře. Nadále je to můj trvalý zájem, zamyšlení jak dál. Co udělat. Co zlepšit, jak materiálně i koncepčně pomoci, aby se dařilo lépe.

V dalším pracovním a profesním zařazení jsem prošel řadou organizačních či řídících činností, včetně obchodního ředitele, regionálního ředitele a.s. apod. V současné době se zabývám na základě praktických zkušeností a odborných znalostí ekonomicko organizačním poradenstvím. V největší míře jako likvidátor podniků, společností - jinými slovy - manažer úpadce. Jde především o efektivní a maximální zpeněžení majetku úpadce, dodržování zákonných nařízení v likvidaci. V neposlední řadě také v poradenské činnosti v oblasti marketingu, řízení a chodu firem, průzkumu trhu.

I přes značné pracovní vytížení se snažím si najít chvíli pro svou rodinu, vnuka, své přátele. Mám rád kolektiv, zpěv, lidové tradice a hudbu. Relaxací jsou pro mne chvíle na chatě na Rusavě. Z aktivní kopané za holešovský klub mi zůstal jen pasivní zájem o sport.

Mám rád lidi, zajímám se o věci veřejné