zavřít
Josef Kokta

podnikatel, manažer

Věk:
66
Narození:
14. 4. 1957 , Československo
Znamení:
beran   |  aktuální horoskop
Výška:
183 cm
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

165 se líbí, 911 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Josef Kokta je podnikatel v oblasti medií, marketingu a reklamy. Narodil se roku 1957.Od roku 1991 jsem vlastnil reklamní agenturu Quo, která byla asi nejznámější podle reklamních průhů na dálničních a silničních mostech a bilboardů kolem dálnic. Zaměstnávali jsme téměř 500 lidí a měli jsme filiálky od Černé pri Čope až po Aš. Holding našich firem dělal po dobu 10 let obrat kolem pětseti milionů korun ročně. Ovládali jsem se svými společníky 23 procent venkovní reklamy na území bývalého Československa. Byli jsme úspěšní. Asi proto naši firmu v roce 2002 koupil největší světový mediální magnát Rupert Murdoch. Tehdy to byl jeden z prvních velkých prodejů české firmy zahraniční korporací.Podílel jsem se na vzniku Rady pro reklamu České republiky.V roce 2013 se Josefu Koktovi a jeho partnerce Ornelle Štikové narodil syn Quentin Kokta. Žijí spolu a planují společnou budoucnost. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Josef Kokta je podnikatel v oblasti medií, marketingu a reklamy. Narodil se roku 1957.

Od roku 1991 jsem vlastnil reklamní agenturu Quo, která byla asi nejznámější podle reklamních průhů na dálničních a silničních mostech a bilboardů kolem dálnic. Zaměstnávali jsme téměř 500 lidí a měli jsme filiálky od Černé pri Čope až po Aš. Holding našich firem dělal po dobu 10 let obrat kolem pětseti milionů korun ročně. Ovládali jsem se svými společníky 23 procent venkovní reklamy na území bývalého Československa.

Byli jsme úspěšní. Asi proto naši firmu v roce 2002 koupil největší světový mediální magnát Rupert Murdoch. Tehdy to byl jeden z prvních velkých prodejů české firmy zahraniční korporací.

Podílel jsem se na vzniku Rady pro reklamu České republiky.

V roce 2013 se Josefu Koktovi a jeho partnerce Ornelle Štikové narodil syn Quentin Kokta. Žijí spolu a planují společnou budoucnost.

Josef Kokta v našich článcích

Hledáte také jako: Pepa Kokta, Jozef Kokta
Rychlá navigace:fotogalerie |novinky |diskuse

Vztahy – Josef Kokta