zavřít
Jaroslav Eček

poslanec

Věk:
52
Narození:
26. 4. 1970 , Sokolov, Československo
Znamení:
býk   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

3 se líbí, 3 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Jaroslav Eček Volební kraj: Hlavní město Praha Klub: Poslanecký klub TOP 09 a Starostové Poslanecká sněmovna ( od 29. 5. 2010) Jaroslav Eček se narodil 26. 4. 1970 v Sokolově, vyrůstal v Praze. Vyučil se knihařem při Jedličkově ústavu a školách v roce 1987. Poté pracoval jako knihař v Tiskařských závodech Kolín, pracoviště Praha a také na 1. Lékařské fakultě UK v Praze. V posledních 11 letech pracoval v SETRANSu, což je prodejna a zkušebna zdravotnických. pomůcek, kde byl od založení prodavač a následně vedoucím prodejny, terénním pracovníkem a školitelem v kurzech pro nelékařské zdravotní obory. Dále velice rád spolupracoval s pražskou Agenturou ProVás, s.r.o. a PROSAZ, o.s., pro jejich poslání vytvářet pracovní příležitosti pro osoby se zdravotním znevýhodněním. Samozřejmě mu nejsou lhostejné životní příběhy klientů, s kterými se denně setkává. Zdravotnictví, zejména pak pomoc lidem s postižením je obor, kde v klidu může tvrdit, že práce se mu stala koníčkem, rád by se mu věnoval i nadále. Zvolení poslancem vnímá jako výzvu, protože program TOP vyjadřuje, o čem je přesvědčen. Je ženatý, se svou ženou Anetou vychovává dvě děti: Janu (2003) a Jaroslava (2005). Mezi jeho zájmy patří od dětství plavání, kterému se věnoval závodně, potápění a cestování s rodinou po České republice. Životním heslem je: Nikdy se nevzdávej svých snů. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Jaroslav Eček
Volební kraj: Hlavní město Praha
Klub: Poslanecký klub TOP 09 a Starostové
Poslanecká sněmovna ( od 29. 5. 2010)

Jaroslav Eček se narodil 26. 4. 1970 v Sokolově, vyrůstal v Praze.

Vyučil se knihařem při Jedličkově ústavu a školách v roce 1987. Poté pracoval jako knihař v Tiskařských závodech Kolín, pracoviště Praha a také na 1. Lékařské fakultě UK v Praze.

V posledních 11 letech pracoval v SETRANSu, což je prodejna a zkušebna zdravotnických. pomůcek, kde byl od založení prodavač a následně vedoucím prodejny, terénním pracovníkem a školitelem v kurzech pro nelékařské zdravotní obory.

Dále velice rád spolupracoval s pražskou Agenturou ProVás, s.r.o. a PROSAZ, o.s., pro jejich poslání vytvářet pracovní příležitosti pro osoby se zdravotním znevýhodněním.

Samozřejmě mu nejsou lhostejné životní příběhy klientů, s kterými se denně setkává. Zdravotnictví, zejména pak pomoc lidem s postižením je obor, kde v klidu může tvrdit, že práce se mu stala koníčkem, rád by se mu věnoval i nadále.

Zvolení poslancem vnímá jako výzvu, protože program TOP vyjadřuje, o čem je přesvědčen.

Je ženatý, se svou ženou Anetou vychovává dvě děti:

Janu (2003) a Jaroslava (2005).

Mezi jeho zájmy patří od dětství plavání, kterému se věnoval závodně, potápění a cestování s rodinou po České republice.

Životním heslem je: Nikdy se nevzdávej svých snů.