zavřít
James Simons

podnikatel, matematik

Věk:
85
Narození:
1938 , Newton, Massachusetts, USA
Znamení:
-
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

1 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Teoreitický matematik a kvantový král James Simons je majitelem firmy Renaissance Technologies o které se toho moc neví. Know-how firmy je přísně střeženým tajemstvím. Investiční strategie, kterou Simons používá je známá pod názvem Medallion, ale veřejnosti zůstává neznámá. Simons vystudoval bostonskou MIT a během Větnamské války pracoval pro armádu. Měl na starosti luštění kódových zpráv nepřítele. Později vedl katedru matematiky na Státní univerzitě v New Yorku a v roce 1982 založil hedgeový fond, který ho katapultoval mezi nejbohatší lidi světa. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Teoreitický matematik a kvantový král James Simons je majitelem firmy Renaissance Technologies o které se toho moc neví. Know-how firmy je přísně střeženým tajemstvím. Investiční strategie, kterou Simons používá je známá pod názvem Medallion, ale veřejnosti zůstává neznámá.

Simons vystudoval bostonskou MIT a během Větnamské války pracoval pro armádu. Měl na starosti luštění kódových zpráv nepřítele.

Později vedl katedru matematiky na Státní univerzitě v New Yorku a v roce 1982 založil hedgeový fond, který ho katapultoval mezi nejbohatší lidi světa.

Hledáte také jako: James Harris Simons
Rychlá navigace:novinky |diskuse

Události – James Simons

| celý kalendář
  • 86. narozeniny

Mohli by vás také zajímat…