zavřít
Ephren Taylor

podnikatel v oboru počítačových her

Věk:
38
Narození:
1985 , USA
Znamení:
-
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

1 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Ephren Taylor je mladý podnikatel, mezi jehož obory podnikání patří počítačové hry, stránky a služby, urbanizace. Ephren Taylor, původem afroameričan, se již ve 12 letech rozhodl pro naprogramování vlastní hry, protože ty původní se mu zdály hloupé a nudné. Když hru dokončil, prodával její kopie svým známým a kamarádům, 30 kopií po 10 dolarech. Ve 13 letech nastartoval provoz vlastních webových stránek, přestože ho nikdo nic podobného neučil. Nabízel chatovací služby a další služby rozšiřoval. Když hovořil s firmami, se kterými chtěl obchodovat, jeho partner po telefonu nikdy neznal jeho věk. Má hluboký hlas a osobním kontaktům se vyhýbal. Když Ameriku postihla hospodářská krize, založil výnosný portál s nabídkami práce. Brzy měl na kontě přes 30 000 návštěvníků. První milion vydělal v 17 letech, v 18 letech je hodnota jeho společnosti GoFerretGo.com oceněna na 3,5 milionů dolarů. V současné době vlastní City Capital Corporation, tj. společnost zabývající se revitalizačními projekty měst. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Ephren Taylor je mladý podnikatel, mezi jehož obory podnikání patří počítačové hry, stránky a služby, urbanizace.

Ephren Taylor, původem afroameričan, se již ve 12 letech rozhodl pro naprogramování vlastní hry, protože ty původní se mu zdály hloupé a nudné. Když hru dokončil, prodával její kopie svým známým a kamarádům, 30 kopií po 10 dolarech. Ve 13 letech nastartoval provoz vlastních webových stránek, přestože ho nikdo nic podobného neučil.

Nabízel chatovací služby a další služby rozšiřoval. Když hovořil s firmami, se kterými chtěl obchodovat, jeho partner po telefonu nikdy neznal jeho věk. Má hluboký hlas a osobním kontaktům se vyhýbal.

Když Ameriku postihla hospodářská krize, založil výnosný portál s nabídkami práce. Brzy měl na kontě přes 30 000 návštěvníků.

První milion vydělal v 17 letech, v 18 letech je hodnota jeho společnosti GoFerretGo.com oceněna na 3,5 milionů dolarů.

V současné době vlastní City Capital Corporation, tj. společnost zabývající se revitalizačními projekty měst.

Události – Ephren Taylor

| celý kalendář
  • 39. narozeniny