zavřít
Bilyana Ilieva Raeva

europoslankyně

Věk:
49
Narození:
12. 7. 1973 , Varna, Bulharsko
Znamení:
rak   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

0 se líbí, 3 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Bilyana Ilieva Raeva byla zvolena do Evropského parlamentu za Bulharsko. Členka předsednictva Skupiny Aliance liberálů a demokratů pro Evropu. - Vysokoškolské vzdělání v oboru ekonomie se zaměřením na mezinárodní politické a ekonomické vztahy, Ekonomická akademie (Academy of Economics), Krakov, Polsko (1999). - Magisterský program "Mezinárodní a evropské politiky a řízení", Škola mezinárodních vztahů, Amsterodamská univerzita, Nizozemsko (2000). (Amsterdam School of International Relations, Universiteit van Amsterdam (UvA). - Stáž v Evropské komisi na generálním ředitelství pro informační společnost a média (2000-2001). - Expert v oblasti informací a komunikace, politická poradkyně pro otázky rozšíření Evropského společenství, kultury a "Euromed - Eurocities", Brusel, Belgie (2002-2005). - Ředitelka, oddělení řízení projektů a programů - operativní program "Správní kapacita", ministerstvo pro státní správu a správní reformu, Bulharsko (2005-2007). …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Bilyana Ilieva Raeva byla zvolena do Evropského parlamentu za Bulharsko.
Členka předsednictva Skupiny Aliance liberálů a demokratů pro Evropu.

- Vysokoškolské vzdělání v oboru ekonomie se zaměřením na mezinárodní politické a ekonomické vztahy, Ekonomická akademie (Academy of Economics), Krakov, Polsko (1999).
- Magisterský program "Mezinárodní a evropské politiky a řízení", Škola mezinárodních vztahů, Amsterodamská univerzita, Nizozemsko (2000). (Amsterdam School of International Relations, Universiteit van Amsterdam (UvA).
- Stáž v Evropské komisi na generálním ředitelství pro informační společnost a média (2000-2001).
- Expert v oblasti informací a komunikace, politická poradkyně pro otázky rozšíření Evropského společenství, kultury a "Euromed - Eurocities", Brusel, Belgie (2002-2005).
- Ředitelka, oddělení řízení projektů a programů - operativní program "Správní kapacita", ministerstvo pro státní správu a správní reformu, Bulharsko (2005-2007).Hledáte také jako: Bilyana Ilieva Raevaová
Rychlá navigace:novinky |diskuse