zavřít
Bernard Wojciechowski

europoslanec

Věk:
61
Narození:
18. 8. 1958 , Łowicz, Polsko
Znamení:
lev   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

0 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Bernard Wojciechowski byl zvolen do Evropského parlamentu za Polsko. Člen předsednictva Skupiny Nezávislost/Demokracie. - magistr anglické filologie (Varšavská univerzita, 1985). Absolvent Státní školy stenografie a cizích jazyků ve Varšavě (obor ekonomika a organizace letecké dopravy, 1980). - Soudní překladatel jazyka anglického. Učitel jazyka anglického. - Poslanec obecního úřadu čtvrti Wawer hlavního města Varšavy, člen výboru pro vzdělávání, kulturu a sport a výboru pro rozvoj komunálního hospodářství a investic čtvrti Wawer (2002-říjen 2005). - Člen Dějepisného institutu Romana Dmowskiego (2000). …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Bernard Wojciechowski byl zvolen do Evropského parlamentu za Polsko.
Člen předsednictva Skupiny Nezávislost/Demokracie.

- magistr anglické filologie (Varšavská univerzita, 1985). Absolvent Státní školy stenografie a cizích jazyků ve Varšavě (obor ekonomika a organizace letecké dopravy, 1980).
- Soudní překladatel jazyka anglického. Učitel jazyka anglického.
- Poslanec obecního úřadu čtvrti Wawer hlavního města Varšavy, člen výboru pro vzdělávání, kulturu a sport a výboru pro rozvoj komunálního hospodářství a investic čtvrti Wawer (2002-říjen 2005).
- Člen Dějepisného institutu Romana Dmowskiego (2000).

Události – Bernard Wojciechowski

| celý kalendář
  • 62. narozeniny