zavřít
Jaroslav Starka

podnikatel

Věk:
61
Narození:
2. 10. 1955 , Beroun, Československo
Znamení:
váhy   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Váha:
přidej váhu
Barva očí:
přidej barvu očí
Barva vlasů:
přidej barvu vlasů
Postava:
přidej postavu
Národnost:
přidej národnost
Rasa:
přidej rasu
Náboženství:
přidej náboženství
Velikost bot:
přidej velikost bot
Velikost oblečení:
přidej velikost oblečení
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

22 se líbí, 12 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Jaroslav Starka se narodil 2.10.1955 v Berouně. Po základní škole se vyučil číšníkem. Hned po revoluci se vrhl do podnikání a jako majitel několika heren, barů a restaurací se zařadil na přední místa nejbohatších lidí v Česku. Dnes je mimo jiné i majitelem fotbalového klubu 1.FK Marila Příbram. Stejně dlouhou dobu, jakou se věnuje fotbalu, Starku provází pověst mafiána, který ovládal středočeskou Příbram. Byl obviděn pro podezření, že se podílel na únosu italského bankéře Giuseppe Rosseliho, který chtěl investovat do krachující Union banky. Jedenáct nábojů vystřílel neznámý pachatel na Jaroslava Starku. Počkal na něj před garáží jeho rodinného domu. Zřejmě díky tomu, že se Starka okamžitě v garáži ukryl, vyvázl jen s hladkým průstřelem paže a lehkých zraněním na hrudníku. Jaroslav Starka byl také obviněn z únosu a vraždy Lambeta Krejčíře, otce uprchlého podnikatele Radovana Krejčíře. Ani v tomto případě mu policie nic nedokázala. Lidé, kteří Starku znají, jsou přesvěčeni o tom, že se ho policie jen snaží dostat za mříže. Starka se domnívá, že polici na něj útočí proto, že jim nechtěl dělat informátora. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Jaroslav Starka se narodil 2.10.1955 v Berouně. Po základní škole se vyučil číšníkem. Hned po revoluci se vrhl do podnikání a jako majitel několika heren, barů a restaurací se zařadil na přední místa nejbohatších lidí v Česku. Dnes je mimo jiné i majitelem fotbalového klubu 1.FK Marila Příbram.

Stejně dlouhou dobu, jakou se věnuje fotbalu, Starku provází pověst mafiána, který ovládal středočeskou Příbram. Byl obviděn pro podezření, že se podílel na únosu italského bankéře Giuseppe Rosseliho, který chtěl investovat do krachující Union banky.

Jedenáct nábojů vystřílel neznámý pachatel na Jaroslava Starku. Počkal na něj před garáží jeho rodinného domu. Zřejmě díky tomu, že se Starka okamžitě v garáži ukryl, vyvázl jen s hladkým průstřelem paže a lehkých zraněním na hrudníku.

Jaroslav Starka byl také obviněn z únosu a vraždy Lambeta Krejčíře, otce uprchlého podnikatele Radovana Krejčíře. Ani v tomto případě mu policie nic nedokázala.

Lidé, kteří Starku znají, jsou přesvěčeni o tom, že se ho policie jen snaží dostat za mříže. Starka se domnívá, že polici na něj útočí proto, že jim nechtěl dělat informátora.

Jaroslav Starka v Magazínu Osobnosti

  • Ministerstvo zamítlo Starkovu žádost o půl miliardové odškodnění

    Ministerstvo zamítlo Starkovu žádost o půl miliardové odškodnění

    17. 2. 2014 07:15 Ministerstvo spravedlnosti zamítlo žádost podnikatele Jaroslava Starky o stamilionové odškodné. Informoval o tom dnes Český rozhlas (ČRo). Starka po státu požadoval půl miliardy za neprokázané obvinění, že se podílel na únosu Lamberta Krejčíře. Podle mluvčího ministerstva Miroslava Konvaliny je už ale celá věc promlčená. … více

  • Poborský tvrdí, že Příbram se snažila hráče Budějovic ovlivnit

    Poborský tvrdí, že Příbram se snažila hráče Budějovic ovlivnit

    7. 4. 2013 10:43 Fotbalisty Českých Budějovic se podle šéfa klubu Karla Poborského snažil před pátečním zápasem první ligy s Příbramí soupeř ovlivnit. Bývalý reprezentant to řekl Nedělnímu Sportu. Poslední tým tabulky Dynamo v důležitém souboji o záchranu podlehlo Příbrami 0:1 gólem z penalty a Poborský si hned po utkání stěžoval na tendenční řízení sudího Drahoslava Drábka. … více