zavřít
Aliko Dangote

dangote group

Narození:
přidej datum narození,přidej místo narození
Znamení:
-
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

1 se líbí, 1 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Podle nedělních zpráv se Nigerijský magnát Aliko Dangote chystá vstoupit do boje o šestnáctiprocentní podíl Arsenalu, který je na prodej. Aliko Dangote, jeden z nejbohatších Afričanů, vyjádřil svůj zájem o akcie, které prodává čtvrtá největší akcionářka klubu Lady Nina Bracewell-Smith. Tento tah by mohl ještě přiostřit boj o převzetí Arsenalu. Pan Dangote je vášnivý fotbalový fanoušek a má údajně dostatek financí, aby mohl soupeřit s dvěma největšími investory Stanem Kronkem a Alisherem Usmanovem. Nigerijský průmyslník kandiduje na pozici prezidenta nigerijské fotbalové asociace a věří se, že by mohl národnímu fotbalovému týmu věnovat finance. Aliko Dangote založil výrobní impérium Dangote Group a byl formální hlavou nigerijské burzy. Finanční instituce Blackstone nyní zamýšlí, že Dangoteho umístí na seznam zájemců o koupi podílu na vlastnictví Arsenalu. Lady Bracewell-Smith uvedla, že za její podíl požaduje 160 milionů liber. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Podle nedělních zpráv se Nigerijský magnát Aliko Dangote chystá vstoupit do boje o šestnáctiprocentní podíl Arsenalu, který je na prodej.

Aliko Dangote, jeden z nejbohatších Afričanů, vyjádřil svůj zájem o akcie, které prodává čtvrtá největší akcionářka klubu Lady Nina Bracewell-Smith.

Tento tah by mohl ještě přiostřit boj o převzetí Arsenalu.

Pan Dangote je vášnivý fotbalový fanoušek a má údajně dostatek financí, aby mohl soupeřit s dvěma největšími investory Stanem Kronkem a Alisherem Usmanovem.

Nigerijský průmyslník kandiduje na pozici prezidenta nigerijské fotbalové asociace a věří se, že by mohl národnímu fotbalovému týmu věnovat finance.

Aliko Dangote založil výrobní impérium Dangote Group a byl formální hlavou nigerijské burzy.

Finanční instituce Blackstone nyní zamýšlí, že Dangoteho umístí na seznam zájemců o koupi podílu na vlastnictví Arsenalu.

Lady Bracewell-Smith uvedla, že za její podíl požaduje 160 milionů liber.