zavřít
Paolo Bartolozzi

europoslanec

Věk:
64
Narození:
12. 8. 1957 , Firenze, Itálie
Znamení:
lev   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

0 se líbí, 1 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Paolo Bartolozzi byl zvolen do Evropského parlamentu za Itálii. Člen Skupiny Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů) a Evropských demokratů. - Vysokoškolský titul v oboru práv. - Vedoucí představitel strany na regionální a celostátní úrovni. Starosta obce Londa (Florencie) (1985-1987). Od května 1987 člen toskánské regionální rady. V roce 1990 člen regionální rady v okrese Florencie. Předseda zvláštního výboru pro obecní záležitosti a pro mezinárodní spolupráci. - Opětovně zvolen členem regionální rady v okrese Florencie. Předseda výboru pro dohled a kontrolu a člen výboru pro zdravotnictví a sociální zabezpečení. Předseda skupiny Forza Italia-Polo Popolare. Na volebním seznamu strany Forza Italia zvolen v okrese Florencie, člen šestého územního výboru pro životní prostředí a zvláštního ústavního výboru. - Poslanec Evropského parlamentu, člen Výboru pro právní záležitosti, Výboru pro vnitřní trh, Výboru pro zaměstnanost a sociální věci a delegace pro vztahy se zeměmi Střední Ameriky a Mexika (2001-2004). - Zvolen členem rady v okresech Florencie a Livorno na volebním seznamu strany Forza Italia (2005), rozhodl se pro okres Livorno. - Místopředseda toskánské regionální rady (2005-2007). Předseda zvláštního výboru pro vztahy s Evropskou unií a pro mezinárodní činnost regionu (2008). …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Paolo Bartolozzi byl zvolen do Evropského parlamentu za Itálii.
Člen Skupiny Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů) a Evropských demokratů.

- Vysokoškolský titul v oboru práv.
- Vedoucí představitel strany na regionální a celostátní úrovni. Starosta obce Londa (Florencie) (1985-1987). Od května 1987 člen toskánské regionální rady. V roce 1990 člen regionální rady v okrese Florencie. Předseda zvláštního výboru pro obecní záležitosti a pro mezinárodní spolupráci.
- Opětovně zvolen členem regionální rady v okrese Florencie. Předseda výboru pro dohled a kontrolu a člen výboru pro zdravotnictví a sociální zabezpečení. Předseda skupiny Forza Italia-Polo Popolare. Na volebním seznamu strany Forza Italia zvolen v okrese Florencie, člen šestého územního výboru pro životní prostředí a zvláštního ústavního výboru.
- Poslanec Evropského parlamentu, člen Výboru pro právní záležitosti, Výboru pro vnitřní trh, Výboru pro zaměstnanost a sociální věci a delegace pro vztahy se zeměmi Střední Ameriky a Mexika (2001-2004).
- Zvolen členem rady v okresech Florencie a Livorno na volebním seznamu strany Forza Italia (2005), rozhodl se pro okres Livorno.
- Místopředseda toskánské regionální rady (2005-2007). Předseda zvláštního výboru pro vztahy s Evropskou unií a pro mezinárodní činnost regionu (2008).