zavřít
Daniel Chodusov

investor a podnikatel v oblasti módy

Věk:
35
Narození:
25. 11. 1986 ,přidej místo narození
Znamení:
střelec   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

12 se líbí, 1 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Módní kritik a milovník haute couture působící především v Paříži a Praze. V roce 2009 založil magazín www.mdls.cz, přinášející denně seriózní zprávy o módě. Spolupracuje s Millou Jovovich a designérským studiem Virtual Rose, je členem správní rady organizace Czech Fashion Council zastupující české módní profesionály. V roce 2014 se objevil spolu s 11 dalšími osobnostmi v kalendáři Czech Fashion Illustrated, představující významné české módní osobnosti. Mimo módních aktivit provozuje jednu z největších elektronických dražebních síní a věnuje se investování do zajímavých internetových projektů. Věnuje se taktéž fotografování koloritu zemí v oblasti tichého oceánu. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Módní kritik a milovník haute couture působící především v Paříži a Praze. V roce 2009 založil magazín www.mdls.cz, přinášející denně seriózní zprávy o módě. Spolupracuje s Millou Jovovich a designérským studiem Virtual Rose, je členem správní rady organizace Czech Fashion Council zastupující české módní profesionály. V roce 2014 se objevil spolu s 11 dalšími osobnostmi v kalendáři Czech Fashion Illustrated, představující významné české módní osobnosti.

Mimo módních aktivit provozuje jednu z největších elektronických dražebních síní a věnuje se investování do zajímavých internetových projektů. Věnuje se taktéž fotografování koloritu zemí v oblasti tichého oceánu.