zavřít
Willy Meyer Pleite

europoslanec

Věk:
67
Narození:
19. 8. 1952 , Madrid, Španělsko
Znamení:
lev   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

0 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Willy Meyer Pleite byl zvolen do Evropského parlamentu za Španělsko. Člen předsednictva Skupiny konfederace Evropské sjednocené levice a Severské zelené levice. - Aktivní člen Komunistické strany Španělska (PCE) (od roku 1970). Tajemník pro zahraniční vztahy Sjednocené levice (IU). Člen výkonného výboru IU. Člen předsednictva IU a PCE. - Člen městské rady v Sanlúcar de Barrameda (1987). Poslanec parlamentu provincie Kádiz. Poslanec španělské Poslanecké sněmovny za provincii Kádiz (1996-2000). Mluvčí výboru na obranu. Mluvčí výboru pro vnitřní záležitosti. Mluvčí smíšeného výboru Poslanecké sněmovny a Senátu pro profesionalizaci vojska. - Člen Parlamentního shromáždění Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (OSCE) a Parlamentního shromáždění NATO (1996-2000). - Velký kříž za zásluhy v letectví. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Willy Meyer Pleite byl zvolen do Evropského parlamentu za Španělsko.
Člen předsednictva Skupiny konfederace Evropské sjednocené levice a Severské zelené levice.

- Aktivní člen Komunistické strany Španělska (PCE) (od roku 1970). Tajemník pro zahraniční vztahy Sjednocené levice (IU). Člen výkonného výboru IU. Člen předsednictva IU a PCE.
- Člen městské rady v Sanlúcar de Barrameda (1987). Poslanec parlamentu provincie Kádiz. Poslanec španělské Poslanecké sněmovny za provincii Kádiz (1996-2000). Mluvčí výboru na obranu. Mluvčí výboru pro vnitřní záležitosti. Mluvčí smíšeného výboru Poslanecké sněmovny a Senátu pro profesionalizaci vojska.
- Člen Parlamentního shromáždění Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (OSCE) a Parlamentního shromáždění NATO (1996-2000).
- Velký kříž za zásluhy v letectví.