zavřít
Umberto Pirilli

europoslanec

Věk:
76
Narození:
25. 9. 1940 , Gioia Tauro, Itálie
Znamení:
váhy   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Váha:
přidej váhu
Barva očí:
přidej barvu očí
Barva vlasů:
přidej barvu vlasů
Postava:
přidej postavu
Národnost:
přidej národnost
Rasa:
přidej rasu
Náboženství:
přidej náboženství
Velikost bot:
přidej velikost bot
Velikost oblečení:
přidej velikost oblečení
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

0 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Umberto Pirilli byl zvolen do Evropského parlamentu za Itálii. Člen Skupiny Unie pro Evropu národů. - Klasická maturita, vysokoškolský diplom v oboru práva. Publicista, docent civilního práva, profesor bankovních právních předpisů při fakultě statistiky, profesor srovnávacího práva soukromého při ekonomické a obchodní fakultě Univerzity v Messině, advokát pro občanskoprávní spory. - Předseda mládežnické organizace FUAN, zástupce národního tajemníka pro mládež organizace MSI, člen městského zastupitelstva v Messině, člen městského zastupitelstva ve městě Gioia Tauro, předseda rady provincie Reggio Calabria, regionální koordinátor AN pro Kalábrii, člen regionálního vedení a zástupce předsedy konference Stát-regiony, předseda konference Region-místní samospráva. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Umberto Pirilli byl zvolen do Evropského parlamentu za Itálii.
Člen Skupiny Unie pro Evropu národů.

- Klasická maturita, vysokoškolský diplom v oboru práva. Publicista, docent civilního práva, profesor bankovních právních předpisů při fakultě statistiky, profesor srovnávacího práva soukromého při ekonomické a obchodní fakultě Univerzity v Messině, advokát pro občanskoprávní spory.
- Předseda mládežnické organizace FUAN, zástupce národního tajemníka pro mládež organizace MSI, člen městského zastupitelstva v Messině, člen městského zastupitelstva ve městě Gioia Tauro, předseda rady provincie Reggio Calabria, regionální koordinátor AN pro Kalábrii, člen regionálního vedení a zástupce předsedy konference Stát-regiony, předseda konference Region-místní samospráva.