zavřít
Suleiman Kerimov

podnikatel

Věk:
52
Narození:
12. 3. 1966 , Derbent, Dagestánu , SSSR
Znamení:
ryby   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

3 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Je členem Rady federace Ruska , podnikatel, investor a filantrop. Vystudoval ve finančním účetnictví a ekonomii v Dagestánu státní univerzity . Od roku 1999 do roku 2007 Kerimov sloužil jako poslanec Státní dumy, dolní komory ruského parlamentu. Byl místopředsedou Výboru pro tělesné výchovy, mládeže a tělovýchovy a také členem bezpečnostního výboru Státní dumy. Dne 10 prosince 2007 se stal členem Rady Ruské federace, horní komora ruského parlamentu. Nyní slouží jako člen finančních trhů a peněžního oběhu výboru. Kerimov je ženatý a má tři děti. Celoživotní sportovec a příznivec sportu mládeže, v současné době je předsedou správní rady Ruské federace. 26. listopadu 2006 v Nice, Francie byla Kerimov vážně zraněn při dopravní nehodě poté, co ztratil kontrolu nad svým Ferrari Enzo na Promenade des Anglais . Ten utrpěl vážné popáleniny od této nehody následuje dlouhodobé léčení. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Je členem Rady federace Ruska , podnikatel, investor a filantrop. Vystudoval ve finančním účetnictví a ekonomii v Dagestánu státní univerzity .

Od roku 1999 do roku 2007 Kerimov sloužil jako poslanec Státní dumy, dolní komory ruského parlamentu. Byl místopředsedou Výboru pro tělesné výchovy, mládeže a tělovýchovy a také členem bezpečnostního výboru Státní dumy. Dne 10 prosince 2007 se stal členem Rady Ruské federace, horní komora ruského parlamentu. Nyní slouží jako člen finančních trhů a peněžního oběhu výboru.

Kerimov je ženatý a má tři děti. Celoživotní sportovec a příznivec sportu mládeže, v současné době je předsedou správní rady Ruské federace.

26. listopadu 2006 v Nice, Francie byla Kerimov vážně zraněn při dopravní nehodě poté, co ztratil kontrolu nad svým Ferrari Enzo na Promenade des Anglais . Ten utrpěl vážné popáleniny od této nehody následuje dlouhodobé léčení.