zavřít
Stavros Arnaoutakis

europoslanec

Věk:
62
Narození:
25. 5. 1956 , Archanes, Řecko
Znamení:
blíženci   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

4 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Stavros Arnaoutakis byl zvolen do Evropského parlamentu za Řecko. Člen Skupiny sociálních demokratů v Evropském parlamentu. - Ekonom. - Vedoucí pracovník společnosti (1. 1. 1981-30. 12. 1991). - Předseda Iraklijské agentury pro rozvoj (1. 1. 1991-25. 5. 2004). - Starosta obce Archanis, Iraklio, Kréta (1. 1. 1991-25. 5. 2004). …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Stavros Arnaoutakis byl zvolen do Evropského parlamentu za Řecko.
Člen Skupiny sociálních demokratů v Evropském parlamentu.

- Ekonom.
- Vedoucí pracovník společnosti (1. 1. 1981-30. 12. 1991).
- Předseda Iraklijské agentury pro rozvoj (1. 1. 1991-25. 5. 2004).
- Starosta obce Archanis, Iraklio, Kréta (1. 1. 1991-25. 5. 2004).