zavřít
Rodi Kratsa-Tsagaropoulou

europoslankyně

Věk:
65
Narození:
15. 4. 1953 , Zakynthos, Řecko
Znamení:
beran   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

0 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Rodi Kratsa-Tsagaropoulou byla zvolena do Evropského parlamentu za Řecko. Členka předsednictva Skupiny Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů) a Evropských demokratů. - Absolventka studia oboru sociologie. Postgraduální studium (Univerzitní institut evropských studií, Ženeva). Zaměstnankyně řeckého ministerstva koordinace. - Členka správní rady a představenstva Institutu pro demokracii Konstantinose Karamanlise (1997). Členka sekretariátu místní samosprávy strany Nea Demokratia (Nová demokracie, ND) (1990). Členka sekretariátu pro ženské otázky strany ND (1993). Členka sekretariátu ND pro mezinárodní vztahy (1987). - Městská radní v Aténách (1998). - Poslankyně Evropského parlamentu (od roku 1999). Koordinátorka Výboru pro práva žen a rovné příležitosti (2002). - Zakladatelka ceny „Ženy Evropy" (Brusel) (1987). Zakladatelka a předsedkyně Evropského centra pro komunikaci a informace (Atény) (1989). Místopředsedkyně Evropského hnutí (řecká sekce) (1998). Předsedkyně Mezinárodní organizace pro podporu žen v Evropě (Brusel - od roku 1999). Členka správní rady Evropského střediska kultury (Ženeva) (2004). Členka správní rady Nadace pro dítě a rodinu (Atény 1998). - Nositelka řádu Čestné legie (Francouzská republika). Držitelka čestných plaket mezinárodních a evropských organizací. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Rodi Kratsa-Tsagaropoulou byla zvolena do Evropského parlamentu za Řecko.
Členka předsednictva Skupiny Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů) a Evropských demokratů.

- Absolventka studia oboru sociologie. Postgraduální studium (Univerzitní institut evropských studií, Ženeva). Zaměstnankyně řeckého ministerstva koordinace.
- Členka správní rady a představenstva Institutu pro demokracii Konstantinose Karamanlise (1997). Členka sekretariátu místní samosprávy strany Nea Demokratia (Nová demokracie, ND) (1990). Členka sekretariátu pro ženské otázky strany ND (1993). Členka sekretariátu ND pro mezinárodní vztahy (1987).
- Městská radní v Aténách (1998).
- Poslankyně Evropského parlamentu (od roku 1999). Koordinátorka Výboru pro práva žen a rovné příležitosti (2002).
- Zakladatelka ceny „Ženy Evropy" (Brusel) (1987). Zakladatelka a předsedkyně Evropského centra pro komunikaci a informace (Atény) (1989). Místopředsedkyně Evropského hnutí (řecká sekce) (1998). Předsedkyně Mezinárodní organizace pro podporu žen v Evropě (Brusel - od roku 1999). Členka správní rady Evropského střediska kultury (Ženeva) (2004). Členka správní rady Nadace pro dítě a rodinu (Atény 1998).
- Nositelka řádu Čestné legie (Francouzská republika). Držitelka čestných plaket mezinárodních a evropských organizací.

Hledáte také jako: Rodi Kratsa-Tsagaropoulouová
Rychlá navigace:novinky |diskuse