zavřít
Niels Buks

europoslanec

Věk:
75
Narození:
2. 8. 1942 , Vadum, Dánsko
Znamení:
lev   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Váha:
přidej váhu
Barva očí:
přidej barvu očí
Barva vlasů:
přidej barvu vlasů
Postava:
přidej postavu
Národnost:
přidej národnost
Rasa:
přidej rasu
Náboženství:
přidej náboženství
Velikost bot:
přidej velikost bot
Velikost oblečení:
přidej velikost oblečení
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

0 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Niels Buks byl zvolen do Evropského parlamentu za Dánsko. Člen Skupiny Aliance liberálů a demokratů pro Evropu. - Maturita na reálném gymnáziu (1959). Zemědělská škola v Dalumu (1965). Královská osobní stráž (1962). Poručík (1963). Major v záloze (od roku 1981). Předseda, místopředseda a člen vedení různých obchodních organizací, finančních institucí a zemědělských a obchodních uskupení (od roku 1981). - Poslanec Evropského parlamentu (od roku 1999). Člen výkonného výboru dánské liberální strany Venstre (od roku 1999). - Rytíř Dannebrogského řádu. Pochvala za vynikající služby v rezervních ozbrojených silách. Laureát Nobelovy ceny za mír jako aktivní člen mírových sborů OSN. Řád UNEF (pohotovostních jednotek OSN). …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Niels Buks byl zvolen do Evropského parlamentu za Dánsko.
Člen Skupiny Aliance liberálů a demokratů pro Evropu.

- Maturita na reálném gymnáziu (1959). Zemědělská škola v Dalumu (1965). Královská osobní stráž (1962). Poručík (1963). Major v záloze (od roku 1981). Předseda, místopředseda a člen vedení různých obchodních organizací, finančních institucí a zemědělských a obchodních uskupení (od roku 1981).
- Poslanec Evropského parlamentu (od roku 1999). Člen výkonného výboru dánské liberální strany Venstre (od roku 1999).
- Rytíř Dannebrogského řádu. Pochvala za vynikající služby v rezervních ozbrojených silách. Laureát Nobelovy ceny za mír jako aktivní člen mírových sborů OSN. Řád UNEF (pohotovostních jednotek OSN).