zavřít
Monica Frassoni

europoslankyně

Věk:
53
Narození:
10. 9. 1963 , Veracruz (Messico)
Znamení:
panna   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Další údaje:
zobrazit národnost ...
Váha:
přidej váhu
Barva očí:
přidej barvu očí
Barva vlasů:
přidej barvu vlasů
Postava:
přidej postavu
Národnost:
italská
Rasa:
přidej rasu
Náboženství:
přidej náboženství
Velikost bot:
přidej velikost bot
Velikost oblečení:
přidej velikost oblečení
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

1 se líbí, 1 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Monica Frassoni byla zvolena do Evropského parlamentu za Itálii. Spolupředseda Skupiny Zelených/Evropské svobodné aliance. - Vysokoškolský diplom v oboru politických věd (Florencie, 1989). Dočasná zaměstnankyně skupiny Verts v Evropském parlamentu specializovaná na ústavní záležitosti (1990-1999). - Generální tajemnice nevládní organizace Mladí evropští federalisté (JEF); předsedkyně Evropské koordinační kanceláře nevládních organizací mládeže (1991-1993). - Zvolena ve volbách do Evropského parlamentu v roce 1999 za belgickou stranu Zelených (ECOLO) a v roce 2004 za italskou stranu Zelených (Federazione dei Verdi). Spolupředsedkyně skupiny Verts/Aliance liberálu a demokratů pro Evropu (od roku 2002). …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Monica Frassoni byla zvolena do Evropského parlamentu za Itálii.
Spolupředseda Skupiny Zelených/Evropské svobodné aliance.

- Vysokoškolský diplom v oboru politických věd (Florencie, 1989). Dočasná zaměstnankyně skupiny Verts v Evropském parlamentu specializovaná na ústavní záležitosti (1990-1999).
- Generální tajemnice nevládní organizace Mladí evropští federalisté (JEF); předsedkyně Evropské koordinační kanceláře nevládních organizací mládeže (1991-1993).
- Zvolena ve volbách do Evropského parlamentu v roce 1999 za belgickou stranu Zelených (ECOLO) a v roce 2004 za italskou stranu Zelených (Federazione dei Verdi). Spolupředsedkyně skupiny Verts/Aliance liberálu a demokratů pro Evropu (od roku 2002).

Hledáte také jako: Monica Frassoniová
Rychlá navigace:novinky |diskuse

Události – Monica Frassoni

| celý kalendář
  • 54. narozeniny