zavřít
Karel Kratochvíle

poslanec

Věk:
60
Narození:
27. 4. 1958 , Písek
Znamení:
býk   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

2 se líbí, 2 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Ing. Karel Kratochvíle Volební kraj: Jihočeský Klub: ČSSD Poslanecká sněmovna (2002 - 2006), (od 2006) Ing. Karel Kratochvíle se narodil v Písku, kde v současnosti také žije. Vystudoval Vysokou školu zemědělskou. Původním povoláním je zemědělec-zootechnik, řadu let se věnoval chovu koní a stále je viceprezidentem Asociace svazu chovatelu koní. Od roku 2004 je poslanec PSP ČR (nahradil v poslanecké sněmovně eurokomisaře Špidlu), členem Zemědělského výbrou, Výboru pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu, Podvýboru pro kulturu, Podvýboru pro rozvoj venkova, Podvýboru pro myslivost, rybářství, včelařství, zahrádkářství a chovatelství. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Ing. Karel Kratochvíle
Volební kraj: Jihočeský
Klub: ČSSD
Poslanecká sněmovna (2002 - 2006), (od 2006)

Ing. Karel Kratochvíle se narodil v Písku, kde v současnosti také žije.
Vystudoval Vysokou školu zemědělskou. Původním povoláním je zemědělec-zootechnik, řadu let se věnoval chovu koní a stále je viceprezidentem Asociace svazu chovatelu koní.

Od roku 2004 je poslanec PSP ČR (nahradil v poslanecké sněmovně eurokomisaře Špidlu), členem Zemědělského výbrou, Výboru pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu, Podvýboru pro kulturu, Podvýboru pro rozvoj venkova, Podvýboru pro myslivost, rybářství, včelařství, zahrádkářství a chovatelství.