zavřít
Guido Podestà

europoslanec

Věk:
71
Narození:
1. 4. 1947 , Milano, Itálie
Znamení:
beran   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

0 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Guido Podestà byl zvolen do Evropského parlamentu za Itálii. Člen Skupiny Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů) a Evropských demokratů. - Vysokoškolský diplom v oboru architektury. - Člen výboru předsednictva Forza Italia (od roku 2002), celostátní vedoucí oddělení „Rozšiřování Evropy a vztahy s evropským Východem". - Poslanec Evropského parlamentu od roku 1994; místopředseda Evropského parlamentu (1997-2004), odpovědný za vztahy mezi Evropským parlamentem a národními parlamenty 15 členských států, za vztahy s přistupujícími zeměmi, s nekandidátskými zeměmi Balkánské oblasti a výboru COSAC; předseda meziskupiny Evropského parlamentu pro problematiku stáří a vysokého stáří. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Guido Podestà byl zvolen do Evropského parlamentu za Itálii.
Člen Skupiny Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů) a Evropských demokratů.

- Vysokoškolský diplom v oboru architektury.
- Člen výboru předsednictva Forza Italia (od roku 2002), celostátní vedoucí oddělení „Rozšiřování Evropy a vztahy s evropským Východem".
- Poslanec Evropského parlamentu od roku 1994; místopředseda Evropského parlamentu (1997-2004), odpovědný za vztahy mezi Evropským parlamentem a národními parlamenty 15 členských států, za vztahy s přistupujícími zeměmi, s nekandidátskými zeměmi Balkánské oblasti a výboru COSAC; předseda meziskupiny Evropského parlamentu pro problematiku stáří a vysokého stáří.