zavřít
Giovanna Corda

europoslankyně

Věk:
66
Narození:
2. 11. 1952 , Carbonia, Itálie
Znamení:
štír   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

0 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Giovanna Corda byla zvolena do Evropského parlamentu za Belgii. Členka Skupiny sociálních demokratů v Evropském parlamentu. - Vystudovala ekonomii. Řádné studium (osvědčení o způsobilosti pro výuku na provinciálních školách). Státní osvědčení o učitelské způsobilosti. Zaměstnání s širokým zaměřením (obchod a sekretariát). Profesorka na střední škole, obor ekonomie. - Členka místní organizace Socialistické strany (PS). Členka výboru pro rovnost žen a mužů Socialistické strany (PS). Členka obecní socialistické unie. - Členka federálního úřadu Socialistické strany (PS). Členka federálního výboru Socialistické strany (PS). Členka ústředního výboru Socialistické strany (PS). - Členka zastupitelstva (kultura, sport, ekonomický rozvoj, nekonfesijnost, rovnost příležitostí, Evropa, mezinárodní vztahy, rozvojová spolupráce) (2002). - Odbornice při výboru pro emigraci a imigraci pro region Sardinie (Itálie) (2005). Vedoucí kreativního a kulturního ateliéru (1985). …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Giovanna Corda byla zvolena do Evropského parlamentu za Belgii.
Členka Skupiny sociálních demokratů v Evropském parlamentu.

- Vystudovala ekonomii. Řádné studium (osvědčení o způsobilosti pro výuku na provinciálních školách). Státní osvědčení o učitelské způsobilosti. Zaměstnání s širokým zaměřením (obchod a sekretariát). Profesorka na střední škole, obor ekonomie.
- Členka místní organizace Socialistické strany (PS). Členka výboru pro rovnost žen a mužů Socialistické strany (PS). Členka obecní socialistické unie.
- Členka federálního úřadu Socialistické strany (PS). Členka federálního výboru Socialistické strany (PS). Členka ústředního výboru Socialistické strany (PS).
- Členka zastupitelstva (kultura, sport, ekonomický rozvoj, nekonfesijnost, rovnost příležitostí, Evropa, mezinárodní vztahy, rozvojová spolupráce) (2002).
- Odbornice při výboru pro emigraci a imigraci pro region Sardinie (Itálie) (2005).
Vedoucí kreativního a kulturního ateliéru (1985).

Hledáte také jako: Giovanna Cordaová
Rychlá navigace:novinky |diskuse