zavřít
Evangelia Tzampazi

europoslankyně

Věk:
58
Narození:
5. 9. 1960 , Serres, Řecko
Znamení:
panna   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

0 se líbí, 1 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Evangelia Tzampazi byla zvolena do Evropského parlamentu za Řecko. Členka Skupiny sociálních demokratů v Evropském parlamentu. - Absolventka studia obchodního managementu a marketingu (1981). Severořecké státní divadlo (1981-1996). Zaměstnankyně společnosti dodávající ortopedické potřeby (1997-2000). Vlastní firma dodávající ortopedické potřeby (2001-2004). - Členka regionální organizace Agia Triada PASOK v Soluni (1984). Členka výkonného výboru Panhelénské unie paraplegiků, Řecké národní federace osob se sníženou pohyblivostí a Řeckého národního svazu tělesně postižených osob. Předsedkyně sportovní asociace „Theramaikos AMEA". Členka výkonného výboru národní sportovní federace AMEA, Řeckého paralympického výboru, Papageorgiovy nemocnice a Kalamariasova úřadu pro městské denní stacionáře. - Mobility International Řecko. Evropské fórum tělesně postižených. - Příprava a uvádění vysílání „Stochos 2004" („Cíl 2004") o paraolympiádě 2004 na třetím vysílacím veřejnoprávním kanálu (ET3). Účastnice plavecké soutěže tělesně postižených. Medaile z řeckých sportovních soutěží. Účast na jednom mezinárodním a jednom evropském mistrovství. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Evangelia Tzampazi byla zvolena do Evropského parlamentu za Řecko.
Členka Skupiny sociálních demokratů v Evropském parlamentu.

- Absolventka studia obchodního managementu a marketingu (1981). Severořecké státní divadlo (1981-1996). Zaměstnankyně společnosti dodávající ortopedické potřeby (1997-2000). Vlastní firma dodávající ortopedické potřeby (2001-2004).
- Členka regionální organizace Agia Triada PASOK v Soluni (1984). Členka výkonného výboru Panhelénské unie paraplegiků, Řecké národní federace osob se sníženou pohyblivostí a Řeckého národního svazu tělesně postižených osob. Předsedkyně sportovní asociace „Theramaikos AMEA". Členka výkonného výboru národní sportovní federace AMEA, Řeckého paralympického výboru, Papageorgiovy nemocnice a Kalamariasova úřadu pro městské denní stacionáře.
- Mobility International Řecko. Evropské fórum tělesně postižených.
- Příprava a uvádění vysílání „Stochos 2004" („Cíl 2004") o paraolympiádě 2004 na třetím vysílacím veřejnoprávním kanálu (ET3). Účastnice plavecké soutěže tělesně postižených. Medaile z řeckých sportovních soutěží. Účast na jednom mezinárodním a jednom evropském mistrovství.

Hledáte také jako: Evangelia Tzampaziová
Rychlá navigace:novinky |diskuse