zavřít
Donato Tommaso Veraldi

europoslanec

Věk:
77
Narození:
12. 1. 1941 , Soveria Simeri, Itálie
Znamení:
kozoroh   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

0 se líbí, 1 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Donato Tommaso Veraldi byl zvolen do Evropského parlamentu za Itálii. Člen Skupiny Aliance liberálů a demokratů pro Evropu. - Vysokoškolské vzdělání v oboru práv. - Člen strany La Margherita. Člen celostátního vedení. Bývalý regionální koordinátor Italské lidové strany. Bývalý aktivista Křesťanskodemokratické strany (DC). - Člen zastupitelstva provincie a člen rady odpovědný za DC v Catanzaru od roku 1975 do roku 1985. Člen regionálního zastupitelstva, člen regionální rady odpovídající za úsek cestovního ruchu, zdravotnictví a infrastruktury (1985-1995). Bývalý předseda regionální rady. - Zvolen senátorem ve 13. volebním období (1996-2001), byl členem 8. stálého výboru pro veřejné práce a komunikace, parlamentního výboru pro regionální otázky, vyšetřovacího výboru zabývajícího se činností mafie a dalších podobných zločineckých organizací a parlamentního výboru pro vedení trestního stíhání. - Znovu zvolen senátorem ve 14. volebním období (2001-2006), byl členem vedení své parlamentní skupiny, 8. stálého výboru pro veřejné práce a komunikaci, tajemníkem parlamentního vyšetřovacího výboru zabývajícího se činností mafie a dalších podobných zločineckých organizací a členem parlamentního výboru pro vedení trestního stíhání. Kvestor senátu (2005-2006). …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Donato Tommaso Veraldi byl zvolen do Evropského parlamentu za Itálii.
Člen Skupiny Aliance liberálů a demokratů pro Evropu.

- Vysokoškolské vzdělání v oboru práv.
- Člen strany La Margherita. Člen celostátního vedení. Bývalý regionální koordinátor Italské lidové strany. Bývalý aktivista Křesťanskodemokratické strany (DC).
- Člen zastupitelstva provincie a člen rady odpovědný za DC v Catanzaru od roku 1975 do roku 1985. Člen regionálního zastupitelstva, člen regionální rady odpovídající za úsek cestovního ruchu, zdravotnictví a infrastruktury (1985-1995). Bývalý předseda regionální rady.
- Zvolen senátorem ve 13. volebním období (1996-2001), byl členem 8. stálého výboru pro veřejné práce a komunikace, parlamentního výboru pro regionální otázky, vyšetřovacího výboru zabývajícího se činností mafie a dalších podobných zločineckých organizací a parlamentního výboru pro vedení trestního stíhání.
- Znovu zvolen senátorem ve 14. volebním období (2001-2006), byl členem vedení své parlamentní skupiny, 8. stálého výboru pro veřejné práce a komunikaci, tajemníkem parlamentního vyšetřovacího výboru zabývajícího se činností mafie a dalších podobných zločineckých organizací a členem parlamentního výboru pro vedení trestního stíhání. Kvestor senátu (2005-2006).

Události – Donato Tommaso Veraldi

| celý kalendář
  • 78. narozeniny