zavřít
Desislav Chukolov

europoslanec

Věk:
42
Narození:
22. 12. 1974 , Ruse, Bulharsko
Znamení:
kozoroh   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Váha:
přidej váhu
Barva očí:
přidej barvu očí
Barva vlasů:
přidej barvu vlasů
Postava:
přidej postavu
Národnost:
přidej národnost
Rasa:
přidej rasu
Náboženství:
přidej náboženství
Velikost bot:
přidej velikost bot
Velikost oblečení:
přidej velikost oblečení
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

0 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Desislav Chukolov byl zvolen do Evropského parlamentu za Bulharsko. Člen Nezařazených poslanců. - Poslanec 40. Národního shromáždění (11.7.2005 - 8.3.2006) - Člen parlamentní skupiny Ataka (13.7.2005 - 20.5.2007) - Člen dočasného výboru pověřeného zjištěním a likvidací škod způsobených povodněmi a vypracováním návrhů k optimalizaci způsobu činnosti státních orgánů odpovědných za řízení v krizových situacích (21.7.2005 - 30.10.2005) - Místopředseda výboru pro řešení katastrof a havárií (24. 8. 2005 - 20. 5. 2007) - Náhradník delegace do Parlamentního shromáždění Rady Evropy (21.9.2005 - 20.5.2007) - Parlamentní tajemník - 40. Národní shromáždění (8.3.2006 - 20.5.2007) - Člen výboru pro místní samosprávu, regionální politiku a rozvoj (31.3.2006 - 20.5.2007). …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Desislav Chukolov byl zvolen do Evropského parlamentu za Bulharsko.
Člen Nezařazených poslanců.

- Poslanec 40. Národního shromáždění (11.7.2005 - 8.3.2006)
- Člen parlamentní skupiny Ataka (13.7.2005 - 20.5.2007)
- Člen dočasného výboru pověřeného zjištěním a likvidací škod způsobených povodněmi a vypracováním návrhů k optimalizaci způsobu činnosti státních orgánů odpovědných za řízení v krizových situacích (21.7.2005 - 30.10.2005)
- Místopředseda výboru pro řešení katastrof a havárií (24. 8. 2005 - 20. 5. 2007)
- Náhradník delegace do Parlamentního shromáždění Rady Evropy (21.9.2005 - 20.5.2007)
- Parlamentní tajemník - 40. Národní shromáždění (8.3.2006 - 20.5.2007)
- Člen výboru pro místní samosprávu, regionální politiku a rozvoj (31.3.2006 - 20.5.2007).