zavřít
Christine De Veyrac

europoslankyně

Věk:
58
Narození:
6. 11. 1959 , Toulouse, Francie
Znamení:
štír   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

0 se líbí, 1 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Christine De Veyrac byla zvolena do Evropského parlamentu za Francii. Členka Skupiny Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů) a Evropských demokratů. - Magisterský titul v oboru mezinárodního veřejného práva (Toulouse, 1983). - Tajemnice ústředního výkonného výboru Unie pro lidové hnutí (UMP) (od roku 2003). Předsedkyně UMP v departementu Haute-Garonne (od roku 2008). - Místostarostka Toulouse pro mezinárodní a evropské vztahy (2001-2008). Členka předsednictva aglomerace obcí Grand Toulouse. Tajemnice výboru pro urbanismus a městské plánování a výboru pro rozvoj letectví a kosmonautiky. Místopředsedkyně mezifrakční pracovní skupiny pro letectví a kosmonautiku. - Poslankyně Evropského parlamentu (od roku 1999). …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Christine De Veyrac byla zvolena do Evropského parlamentu za Francii.
Členka Skupiny Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů) a Evropských demokratů.

- Magisterský titul v oboru mezinárodního veřejného práva (Toulouse, 1983).
- Tajemnice ústředního výkonného výboru Unie pro lidové hnutí (UMP) (od roku 2003). Předsedkyně UMP v departementu Haute-Garonne (od roku 2008).
- Místostarostka Toulouse pro mezinárodní a evropské vztahy (2001-2008). Členka předsednictva aglomerace obcí Grand Toulouse. Tajemnice výboru pro urbanismus a městské plánování a výboru pro rozvoj letectví a kosmonautiky. Místopředsedkyně mezifrakční pracovní skupiny pro letectví a kosmonautiku.
- Poslankyně Evropského parlamentu (od roku 1999).


Hledáte také jako: Christine De Veyracová
Rychlá navigace:novinky |diskuse