zavřít
Ben Woldring

podnikatel v oboru webových stránek

Věk:
33
Narození:
6. 2. 1985 , Groningen, Nizozemí
Znamení:
vodnář   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

0 se líbí, 1 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Ben Woldring je mladý nizozemský podnikatel, jehož oborem podnikání jsou webové stránky, porovnávání služeb a produktů na internetu. Ben Woldring si již ve 13 letech všiml, že v cenách mobilních telefonů se nedokáže nikdo orientovat. Sám jednotlivé ceny porovnal a přenesl na webové stránky. Přidal k tomu další zajímavý související obsah. Obsah stránek se neustále rozšiřuje a za rok klikne na jejich adresu 100.000 návštěvník. O rok později může patnáctiletý teenager zaměstnat i svoji matku. Objektivní porovnávání služeb a produktů na internetu dlouho chybělo a Ben Woldring včas odhadl situaci a v 18 letech získal první milion. Jeden z posledních projektů LookingforBooking.com je porovnávání cen a kvality hotelů. Woldring napsal i úspěšnou biografii, ve které radí, jak dosáhnout stejného úspěchu. Výši majetku nesděluje. Ocenění: 2003 - cena pro mladé podnikatele Ernst § Young Entrepreneur of Year Award 2006 - podle mezinárodního časopisu Business Week nejlepším podnikatelem v Evropě do 25 let …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Ben Woldring je mladý nizozemský podnikatel, jehož oborem podnikání jsou webové stránky, porovnávání služeb a produktů na internetu.

Ben Woldring si již ve 13 letech všiml, že v cenách mobilních telefonů se nedokáže nikdo orientovat.
Sám jednotlivé ceny porovnal a přenesl na webové stránky. Přidal k tomu další zajímavý související obsah. Obsah stránek se neustále rozšiřuje a za rok klikne na jejich adresu 100.000 návštěvník. O rok později může patnáctiletý teenager zaměstnat i svoji matku. Objektivní porovnávání služeb a produktů na internetu dlouho chybělo a Ben Woldring včas odhadl situaci a v 18 letech získal první milion.

Jeden z posledních projektů LookingforBooking.com je porovnávání cen a kvality hotelů.

Woldring napsal i úspěšnou biografii, ve které radí, jak dosáhnout stejného úspěchu. Výši majetku nesděluje.

Ocenění:
2003 - cena pro mladé podnikatele Ernst § Young Entrepreneur of Year Award
2006 - podle mezinárodního časopisu Business Week nejlepším podnikatelem v Evropě do 25 let