zavřít
Alberto Bailleres Gonzalez

podnikatel

Narození:
přidej datum narození, Mexiko
Znamení:
-
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

2 se líbí, 2 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Alberto Gonzalez Baillères je podnikatel, mexický prezident Grupo Bal , obchodní konglomerát, který zahrnuje odvětví obchodu, hornictví - metal, pojištění a financování. Podle časopisu Forbes je druhým nejbohatším mužem v Mexiku překonaný Carlos Slim Helu . S prodejem více než 9,000 mld. Kč, skupina vedená Alberto Baillères je jedním z nejvíce různorodých v Mexiku a společnosti, které obsahují, jsou směsí firem a start-up. Holdingová společnost se podílí na vedoucích pozicích v hlavních odvětvích, kterých se účastní. . Hlavní společnosti jsou: El Palacio de Hierro , Grupo Nacional provincie , Peñoles , Profuturo skupina , Medica Mobile Aerovics, Bal Holdings, zemědělství Bal, Medica integrální Valmex. Skupina má také podnikání v oblasti leasingu, zemědělství a plemenných býků. El Palacio de Hierro je nejprestižnější obchodní dům v Mexiku.. Byla založena v roce 1891, kontrolovaný rodinou Bailleres 42 let (až 2011) a v současné době má 10 prodejen, sedm v Mexico City. Peñoles Založen jako největší producent stříbra přečištěného. Peñoles je jedním z nejvýznamnějších těžebních společností v Mexiku, a nejdůležitější činnost Alberto Baillères. Grupo Nacional Zemské Největší pojišťovna v Mexiku, a jen hlavní pojišťovací společností se 100% mexického hlavního města, HNP je sto let starý, a s dlouhou tradicí v Mexiku Skupina Profuturo Vyplývající z HDP, Profuturo Group je jedním z nejmladších ve skupině podniků, a také jeden z nejúspěšnějších. Profuturo se zabývá hospodaření s finančními prostředky pro odchod do důchodu. Kromě obchodních aktivit prováděných Grupo Bal, Alberto Baillères vynikl jako hnací silou rozvoje v Mexiku, a to prostřednictvím ÚTAM (Technologickém institutu v Autonomo de Mexico), soukromá vysoká škola. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Alberto Gonzalez Baillères je podnikatel, mexický prezident Grupo Bal , obchodní konglomerát, který zahrnuje odvětví obchodu, hornictví - metal, pojištění a financování. Podle časopisu Forbes je druhým nejbohatším mužem v Mexiku překonaný Carlos Slim Helu .

S prodejem více než 9,000 mld. Kč, skupina vedená Alberto Baillères je jedním z nejvíce různorodých v Mexiku a společnosti, které obsahují, jsou směsí firem a start-up. Holdingová společnost se podílí na vedoucích pozicích v hlavních odvětvích, kterých se účastní. . Hlavní společnosti jsou: El Palacio de Hierro , Grupo Nacional provincie , Peñoles , Profuturo skupina , Medica Mobile Aerovics, Bal Holdings, zemědělství Bal, Medica integrální Valmex. Skupina má také podnikání v oblasti leasingu, zemědělství a plemenných býků.

El Palacio de Hierro je nejprestižnější obchodní dům v Mexiku.. Byla založena v roce 1891, kontrolovaný rodinou Bailleres 42 let (až 2011) a v současné době má 10 prodejen, sedm v Mexico City.

Peñoles
Založen jako největší producent stříbra přečištěného. Peñoles je jedním z nejvýznamnějších těžebních společností v Mexiku, a nejdůležitější činnost Alberto Baillères.

Grupo Nacional Zemské
Největší pojišťovna v Mexiku, a jen hlavní pojišťovací společností se 100% mexického hlavního města, HNP je sto let starý, a s dlouhou tradicí v Mexiku

Skupina Profuturo
Vyplývající z HDP, Profuturo Group je jedním z nejmladších ve skupině podniků, a také jeden z nejúspěšnějších. Profuturo se zabývá hospodaření s finančními prostředky pro odchod do důchodu.

Kromě obchodních aktivit prováděných Grupo Bal, Alberto Baillères vynikl jako hnací silou rozvoje v Mexiku, a to prostřednictvím ÚTAM (Technologickém institutu v Autonomo de Mexico), soukromá vysoká škola.